W in de Wijk/

Contact

Samen werken aan wijken waar iedereen welkom is

Wij staan open voor al uw vragen.

De coaches van W in de Wijk zijn afkomstig uit het werkveld van GGZ en welzijn. Zij zijn het aanspreekpunt voor ketenpartners in zorg, welzijn, maatschappelijke dienstverlening en wijkzorg.
Heeft u in uw werk te maken met mensen met een psychische kwetsbaarheid? Heeft u een vraag of wilt u ondersteuning of advies in het omgaan met moeilijk te begrijpen gedrag, belt u dan met één van de coaches. Wilt u meer informatie over de inzet van een ervaringsdeskundige? Belt u dan met de coördinator van TEAM ED.

Coaches Stadsdeel Zuid

Greet Muyllaert

coach GGZ / Pijp & Buitenveldert

Ingrid de Jong

coach GGZ / Ouderen

Renée Adelmeijer

coach GGZ

Annemieke Blom

GGZ coach Welzijn

Sandra Wolffenbuttel

coach GGZ

Tiziana Nespoli

coördinator TEAM ED / Zuid

06 42528197,
tiziana@teamed.nl

Coaches Stadsdeel Oost

Harrison Pedro

coach GGZ

 

Monica Smit

coach GGZ

06 50989320
monica.smit@roads.nl

 

Moni Hanasbei

GGZ coach Welzijn

 

Edwin Peters

coördinator TEAM ED / Zuid & Oost

06 2803 5656
edwin@teamed.nl

Coaches Stadsdeel West (Jongeren)

Natasha Valies

GGZ coach

06 39341331
nvalies@dock.nl

Meryem Ait Hamou

GGZ coach

06 43543712
maithamou@dock.nl

Janet Haring 

Coördinator ExpEx Amsterdam 

06 48123486
expex@teamed.nl

Lorette van der Werf

Systeembehandelaar Familietherapeut Supervisor Trainer

06 57930679
l.v.d.werf@levvel.nl

Coaches Stadsdeel West (Volwassenen)

Mareike Bremer

coach Welzijn

Karma Zeelenberg

GGZ coach

Edwin Peters

Coördinator TEAM ED Oost, Zuid en West

06 28035656
edwin@teamed.nl

Judith Klaasse

Vakgroephouder GGZ Buurtteams

Coaches Stadsdeel Nieuw-West

Maaike van der Linden

coach Welzijn

Ilja Kleintjes

coach GGZ/Osdorp

Nicole Jonkman

coach GGZ/Slotervaart

 

 

Johan Boukes

coach GGZ/Ouderen

 

 

Peet Langen

coach GGZ/Geuzenveld/Slotermeer

06 30329055

p.langen@actenz.nl

 

 

Esther Klarenbeek

coach Zorg

Lisa de Schepper

coach Zorg

 

 

Leon Kiekebosch

coach Zorg

Wanda Riedijk

coördinator TEAM ED

06 81966346
wanda@teamed.nl

Coaches Amstelveen

Bart Zeilstra

coach Welzijn

06 42749356

B.Zeilstra@participe.nu

Ineke Lindeman-Ruperti

coördinator TEAM ED

06 39842960
ineke@teamed.nl

 

Irene Wouters

coach GGZ

 

 

Natascha de Rooy

coach GGZ

 

 

Coaches Hoofddorp

Wilma de Quaasteniet

coach GGZ

Remke van Rooden

coach Welzijn

 

 

Sven van der Berg

coordinator TEAM ED

06 18424350
sven@teamed.nl

 

 

Janneke Roozen

coach GGZ / projectleider

 

 

coaches_0006_moniHanasbei-blue

‘De afgelopen jaren hebben veel professionals en vrijwilligers die in de wijk werken een training gevolgd ‘

Moni Hanasbei

Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Samen werken aan wijken waar iedereen welkom is.